FIX en Akoestiekfabriek in Trends
Na een pauze door corona is er op donderdag 21 oktober opnieuw de YOUCA Action Day. FIX ontvangt ook 5 jongeren die zullen meehelpen in onze ploegen.
De opbrengsten voor dit project gaan naar een groot project dat zich afspeelt in Brazilië, België én de Filipijnen van KIYO, een organisatie die inzet op het versterken van jongeren.
Met dit project wil KIYO jongeren ondersteunen om voor hun rechten op te komen. Jongeren mogen, of liever moeten, meer #impACT hebben in de maatschappij.
Jongeren vinden de vacatures van FIX op de YOUCA JOBBANK via deze link: https://jobbank.youca.be/job/bouwvakster--ker-in-brusselse-scholen-1
Een goede balans tussen werk en privé is voor FIX een sleutel tot gelukkige werknemers én leidinggevenden. Vertrouwen en verantwoordelijkheid geven is dan essentieel.
Worldskills heeft als doel om jongeren warm te maken voor technische beroepen. Dit jaar doen 4 FIX'ers mee aan de preselecties voor 2 types beroepen: Tegelen en Schrijnwerk.